Nasza oferta:

Doba zaczyna się od godziny 16, kończy się o godzinie 10

 

CENY DO UZGODNIENIA

 

Wyżywienie:

  • we własnym zakresie, kuchnia dostępna dla gości

Opis gospodarstwa:

  • Gospodarstwo położone w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego, wśród pól, w bliskości lasów i jezior. Ścieżka przyrodnicza i liczne zabytki. Na terenie gospodarstwa znajduje się zagajnik ze strzechą i placem zabaw dla dzieci oraz kompleksem rekreacyjno - sportowym z betonowym kortem tenisowym.

Więcej informacji:

  • Proponujemy dla gości w budynku gospodarzy 2 zestawy mieszkalne 2 pokojowe, 5-osobowe z możliwością dostawek:
  1. Zestaw pierwszy: pokój nr. 1 i nr. 2 z aneksem kuchennym i łazienką przystosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wejście niezależne, z podjazdem dla wózków i dla osób niepełnosprawnych. Komunikacja wewnętrzna - drzwi osiemdziesiątki.
  2. Zestaw drugi: pokój nr. 3 i nr. 4 z osobnymi łazienkami (w każdym pokoju) z aneksem kuchennym, kominkiem i niezależnym wejściem do budynku - w części podpiwniczonej budynku.

Ceny noclegu od 25 zł do 50 zł. W cenie pokoju bezpłatne korzystanie z aneksu kuchennego i przydomowego kompleksu rekreacyjno - sportowego. Możliwość negocjacji ceny: poza sezonem oraz dla większych grup.

Dostawki w pokojach 50% zniżki. W pokojach obowiązuje zakaz palenia papierosów. Palenie w wyznaczonych miejscach.

Nasza agroturystyka jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają noclegu w pobliżu Stargardu w spokojnej i cichej okolicy, znajdujemy się w odległości 30 min jazdy samochodem.